Warsztaty ekologiczne w centrach handlowych, firmach lub jako element eventu w plenerze

Nasze warsztaty ekologiczne wspaniale ubarwią także różne wydarzenia zarówno firmowe, jak i organizowane przez urzędy, fundacje, czy stowarzyszenia np. obchody Dnia Ziemi, pikniki rodzinne, festyny poświęcone ekologii, zielone szkoły, firmowe akcje związane z ekologią itp.

Najczęściej są to imprezy podczas których nasze widowisko jest ogólnodostępne. Możliwość uczestniczenia w pokazie ma zatem każdy odwiedzający nasze stoisko.
Czas i zakres pokazów dostosowujemy do planu organizowanego przez Państwa wydarzenia. Najczęściej ustalamy kilka pokazów w ciągu godziny. W międzyczasie oczywiście odpowiadamy na pytania zainteresowanych osób i zachęcamy do zapoznania się z przedstawianym przez nas tematem. Na Państwa życzenie (za dodatkową opłatą) możemy także wykonywać produkty w formie pamiątek z danego wydarzenia np. odbijanie pieczęci z logo fundacji, czy rozdawanie druków wykonanych na papierze pochodzącym z recyklingu.

Zapewniamy wszystkie potrzebne do wykonania pokazów materiały i maszyny. Przy organizacji spotkania prosimy jedynie o zapewnienie nam:
- w przypadku warsztatów organizowanych dla określonej liczby uczestników: 5 stolików/ławek, 12 krzesełek, dostęp do prądu i wody.
- przy imprezach plenerowych: stoiska z dostępem do prądu, wyposażonego w 1 stolik i 1 krzesełko oraz stolików i krzesełek dla uczestników pokazów, którzy będą chcieli wykonać własne prace.
Koszt pokazów zależy od regionu, gdzie ma się on odbyć oraz liczby zamówionych pokazów.