Warsztaty historyczne jako element eventu

Nasze warsztaty wspaniale ubarwią także różne wydarzenia zarówno firmowe, jak i organizowane przez urzędy, fundacje, czy stowarzyszenia np. dni miast, pikniki rodzinne, turnieje rycerskie, festyny, lokalne święta. Najczęściej są to imprezy plenerowe, podczas których nasze widowisko jest ogólnodostępne.

Nasze warsztaty wspaniale ubarwią także różne wydarzenia zarówno firmowe, jak i organizowane przez urzędy, fundacje, czy stowarzyszenia np. dni miast, pikniki rodzinne, turnieje rycerskie, festyny, lokalne święta. Najczęściej są to imprezy plenerowe, podczas których nasze widowisko jest ogólnodostępne. Możliwość uczestniczenia w pokazie ma zatem każdy odwiedzający nasze stoisko.
Czas i zakres pokazów dostosowujemy do planu organizowanego przez Państwa wydarzenia. Najczęściej ustalamy kilka pokazów w ciągu godziny. W międzyczasie oczywiście odpowiadamy na pytania zainteresowanych osób i zachęcamy do zapoznania się z przedstawianym przez nas tematem. Na Państwa życzenie (za dodatkową opłatą) możemy także wykonywać produkty w formie pamiątek z danego wydarzenia np. odbijanie pieczęci lakowej z logo fundacji, czy rozdawanie druków wykonanych na papierze czerpanym upamiętniających nadanie praw miejskich.

Zapewniamy wszystkie potrzebne do wykonania pokazów materiały i maszyny. Przy organizacji spotkania prosimy jedynie o zapewnienie nam:
- w przypadku warsztatów organizowanych dla określonej liczby uczestników: 5 stolików/ławek, 12 krzesełek, dostęp do prądu i wody.
- przy imprezach plenerowych: stoiska z dostępem do prądu, wyposażonego w 1 stolik i 1 krzesełko oraz stolików i krzesełek dla uczestników pokazów, którzy będą chcieli wykonać własne prace np. pisać gęsim piórem.

Koszt pokazów zależy od regionu, gdzie ma się on odbyć oraz liczby zamówionych pokazów.